Co budeme na Bali dělat a jak se uživíme?

9.9.2017 | Jede se na Bali

Téměř pokaždé, když přijde řeč na můj odjezd na Bali, se potýkám s otázkou „Co tam budeme dělat?“. Zároveň Vás často také zajímá „Jak se tam uživíme?“ a na tyto otázky se pokusím odpovědět v tomto článku.

V první řadě chci říci, že tam jedeme s přítelkyní opravdu na dovolenou, pod čímž si představuji zkrátka dělat si, co chceme a kdy chceme. Den začíná až se probudíme, a ne až zazvoní budík. Následovat bude v poklidu káva u bazénu s výhledem na rýžové pole. Zbytek dne se bude trávit podle nálady. Například cestováním po ostrově za národními památkami, přírodními vodopády, balijskou kulturou a tak podobně. Také mám v plánu vyjet na sopku na cross motorce, hodně surfovat a chodit si při západu slunce zaběhat po pláži a tak dále. Mimo jiné jsem doposud nepolíbený sérií Game of Thrones, což mám v plánu napravit. 😊

Je to trochu něco jiného, než je většina lidí zvyklá z České republiky. Systém je nastavený na vysoké výkony, málo času a život strávený na pracovišti. A z tohoto já se rozhodl vymanit stejně tak, jako může každý. Tak proč to na chvíli nevzít z druhého konce.

Pro mě je cestou vilka, kterou na Bali místní již dostavěli. Ta totiž disponuje rovnou dvěma ložnicemi s oddělenými vchody a vlastními koupelnami. Zkrátka nabízí veškerý komfort, jaký nesmí na žádné správné dovolené chybět. Proto budeme druhou ložnici pronajímat všem, kteří se za námi rozhodnou přijet podívat a prožít nezapomenutelnou dovolenou. S našim dostatkem času se těšíme až s hosty budeme sdílet veškerá naše dobrodružství a již nabyté zkušenosti z pobytu v tomto tropickém ráji.

Určitě nemám našetřeno dostatek, abych zde bez příjmu mohl žít celý rok. Budu proto pravidelně psát tento blog a informovat, jak se mi daří uživit se tím, pod čím si všichni představují dovolenou. Mimochodem už jste někomu někdy řekli, že jedete na rok na dovolenou? Ty reakce jsou úžasný! Nakonec přidávám stránku chcinabali.cz, kde se můžete podívat, co našim hostům můžeme nabídnout.

Kontakt

Pro jakýkoliv dotaz nejlépe využijte chat na mé facebookové stránce:

Můžete také zaslat e-mail na adresu email@tomasvavrinka.cz nebo využít kontaktního formuláře: